Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
06:30 |
60 min
MMA |
60 min
MMA |
|||||
08:15 |
90 min
BJJ Paweł Nędzi |
90 min
BJJ Paweł Nędzi |
90 min
BJJ Paweł Nędzi |
||||
08:30 |
60 min
JOGA Poranna |
60 min
JOGA Poranna |
|||||
09:00 |
60 min
BODY BALL |
||||||
09:30 |
90 min
BJJ Piotr Bagiński |
90 min
ZAPASY Tomasz Nowakowski |
90 min
BJJ NO GI Piotr Bagiński |
90 min
ZAPASY sparingi Tomasz Nowakowski |
|||
10:00 |
60 min
SHAPE MODELOWANIE |
||||||
10:30 |
120 min
BJJ SPARINGI Piotr Bagiński |
||||||
11:00 |
120 min
MMA ZAWODNICY Piotr Bagiński |
120 min
MMA ZAWODNICY Piotr Bagiński |
120 min
MMA ZAWODNICY Piotr Bagiński |
60 min
CROSS Instruktor BT GYM FUNKCJONALNA |
|||
12:15 |
60 min
GIMNASTYKA KIDS 6-10 |
||||||
13:15 |
60 min
GIMNASTYKA KIDS 11-16 |
||||||
16:00 |
30 min
BJJ JUNIOR gr przedszkolna 1_początkująca |
30 min
BJJ JUNIOR gr przedszkolna 1_początkująca |
|||||
16:30 |
30 min
BJJ JUNIOR_przedszkolna_mieszana MAŁA MATA |
30 min
BJJ JUNIOR gr przedszkolna 1_początkująca |
30 min
BJJ JUNIOR_przedszkolna_mieszana |
30 min
BJJ JUNIOR gr przedszkolna 1_początkująca |
75 min
JUDO KIDS Marek Tytonik |
||
45 min
BJJ JUNIOR gr przedszkolna 2_średnio-zaawansowana |
45 min
BJJ JUNIOR gr przedszkolna 2_średnio-zaawansowana |
||||||
17:00 |
60 min
BJJ JUNIOR gr młodziaki 1_początkująca MAŁA MATA |
90 min
K-1 |
60 min
BJJ JUNIOR gr młodziaki 1_początkująca |
90 min
K-1 |
60 min
BOKS SPARINGI Artur Mulinow |
||
60 min
GIMNASTYKA KIDS 11-16 |
60 min
POWER TRAINING |
60 min
GIMNASTYKA KIDS 6-10 |
60 min
POWER TRAINING |
60 min
INTRO |
|||
60 min
KIDSBOXING 6-10 |
60 min
ZAPASY KIDS gr. młodsza |
60 min
KIDSBOXING 11-16 |
60 min
ZAPASY KIDS gr. młodsza |
||||
90 min
MMA mieszana KLATKA |
60 min
ZAPASY KIDS gr. starsza |
60 min
TRENING OBWODOWY |
|||||
60 min
PUMP |
60 min
ZAPASY KIDS gr. starsza Tomasz Nowakowski |
||||||
60 min
ZAPASY KIDS gr. starsza Tomasz Nowakowski |
|||||||
17:05 |
60 min
BJJ JUNIOR gr młodziaki 1_początkująca |
60 min
BJJ JUNIOR gr młodziaki 1_początkująca |
|||||
17:20 |
80 min
BJJ JUNIOR gr młodziaki 2_średnio-zaawansowana |
80 min
BJJ JUNIOR gr młodziaki 2_średnio-zaawansowana |
|||||
17:30 |
60 min
KIDSBOXING 6-10 |
||||||
17:45 |
90 min
BJJ MIESZANA Maciej Kałuszewski |
||||||
18:00 |
60 min
ABT Łukasz Jermoła |
90 min
BJJ ZAAWANSOWANA Instruktor BT GYM |
60 min
BJJ STARSZAKI (wiek 12+) |
90 min
BJJ |
|||
60 min
BJJ STARSZAKI (wiek 12+) MAŁA MATA |
60 min
BODY METABOLIC TRENING |
90 min
BJJ ZAAWANSOWANA Piotr Bagiński |
60 min
POŚLADKI+TRX |
||||
90 min
BJJ ZAAWANSOWANA Piotr Bagiński |
90 min
ZAPASY |
60 min
PUMP |
90 min
SUBMISSION FIGHTING |
||||
90 min
BOKS Artur Mulinow |
90 min
SUBMISSION FIGHTING |
||||||
90 min
SUBMISSION FIGHTING |
|||||||
18:30 |
75 min
MUAY THAI ZAAWANSOWANA |
90 min
MMA POCZĄTKUJĄCA |
90 min
BOKS Dawid Seńko |
90 min
MMA POCZĄTKUJĄCA |
90 min
BOKS POCZĄTKUJĄCY Dawid Seńko |
||
75 min
MUAY THAI ZAAWANSOWANA |
60 min
KIDSBOXING 11-16 |
||||||
90 min
SUBMISSION FIGHTING |
|||||||
18:40 |
70 min
BJJ JUNIOR gr starsza_średnio-zaawansowana |
80 min
BJJ JUNIOR gr starsza_średnio-zaawansowana |
|||||
19:00 |
60 min
INTRO |
60 min
MOBILITY |
60 min
INTRO |
60 min
SHAPE MODELOWANIE |
60 min
INTRO |
||
60 min
ZDROWY KRĘGOSŁUP Łukasz Jermoła |
60 min
TABATA + MOBILITY |
||||||
19:30 |
90 min
BJJ MIESZANA Instruktor BT GYM |
90 min
BJJ POCZĄTKUJĄCY |
90 min
MUAY THAI MIESZANA |
||||
19:45 |
75 min
MUAY THAI POCZĄTKUJĄCA |
90 min
BJJ POCZĄTKUJĄCY |
90 min
BJJ POCZĄTKUJĄCY |
||||
75 min
MUAY THAI POCZĄTKUJĄCA |
|||||||
20:00 |
90 min
BOKS POCZĄTKUJĄCY Dawid Seńko |
90 min
BJJ DLA KOBIET Instruktor BT GYM |
60 min
JOGA Instruktor BT GYM |
90 min
BJJ DLA KOBIET Instruktor BT GYM |
60 min
JOGA |
||
60 min
JOGA |
90 min
BOKS Artur Mulinow |
60 min
CROSS BOKS Artur Mulinow |
|||||
60 min
CROSS WITH BOSS Piotr Bagiński |
60 min
MUAY THAI INTRO |